Grupa e-d-u.pl

Nasi klienci nigdy nie zostają sami z problemami, zawsze mogą liczyć na naszą pomoc

To dewiza, która przyświeca naszym wszystkim działaniom. Od samego początku działalności naszej firmy – od marca 2009 roku stawialiśmy na profesjonalną obsługę Klienta.

W początkowym okresie świadczyliśmy usługi serwisowe oraz dostarczaliśmy sprzęt do firm oraz placówek edukacyjnych głownie na terenie Kielc. W niedługim czasie do naszej oferty dołączyliśmy tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz wdrożenia oprogramowania finansowo-księgowego klasy ERP.

W ciągu kolejnych lat zakres naszej działalności znacznie się rozszerzył. Obecnie działamy na obszarze obejmującym ponad 25% województwa Świętokrzyskiego. Usługi dostaw sprzętu komputerowego, drukującego, sieciowego oraz multimedialnego świadczymy na terenie całego województwa.

Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju naszej firmy było poszerzenie oferty o rozwiązania dla sektora edukacji. W związku z tym, że sprzęt komputerowy na dobre zawitał w polskich szkołach, postanowiliśmy rozbudować ofertę dla szkół i placówek oświatowych. Założyliśmy grupę e-d-u.pl, której głównym celem jest świadczenie kompleksowych usług z dziedziny informatyki dla przedszkoli, szkół podstawowych i średnich oraz gimnazjów i uczelni wyższych. Podpisaliśmy umowy partnerskie z wiodącymi dystrybutorami rozwiązań dla sektora edukacji.

Nasza wykwalifikowana kadra, oprócz usług instalatorskich i serwisowych, świadczy także pomoc techniczną telefoniczna i zdalną. Pomagamy w zarządzaniu stronami internetowymi, instruujemy w zakresie obsługi tablic interaktywnych, służymy pomocą w administrowaniu pracowniami komputerowymi, a także dostarczamy wysokiej jakości tonery i tusze w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług dla każdego rodzaju szkół.